Stoli Gold 0,7

Apelacja :

  • Nowy

Stoli Gold 0,7

85,00 zł
69,11 zł
Brutto
Kraj
Łotwa
Pojemność
do 0.75 l
Rodzaj alkoholu
Wódka
Zawartość alkoholu
40%

STOLI GOLD

Wódka Stoli® Gold to połączenie klasycznych procesów, nowej technologii i unikalnych składników. Wszystko zaczyna się w żyznym regionie Tambov, gdzie w wydzielonej posiadłości uprawiana jest wyjątkowa pszenica ozima odmiany „Gubernator Dona”. Podczas gdy pszenica ozima uprawiana jest

głównie na terenach suchych, to pszenica przeznaczona do Stoli® Gold jest starannie nawadniany z ekologicznie czystego wodonośnego źródła leżącego na głębokości 185 m, aby zapewnić optymalne warunki wilgotności gleby i wysokiej jakości plony. Alkohol pochodzący z pszenicy ozimej z tej jednej posiadłości, z łatwością zdobywa certyfikat „Alpha Grade” ze względu na jego wyjątkową jakość i smak. Powstały alkohol klasy Alpha jest mieszany z wodą wydobytą z dwóch studni artezyjskich w Latvijas Balzams, oczyszczony przez odwróconą osmozę, wzbogacany za pomocą pożądanych minerałów, a następnie przefiltrowany przez szungit, rzadki i unikalny naturalny minerał. Powstała mieszanka podlega klasycznej zimnej filtracji piaskiem kwarcowym i aktywnym węglem drzewnym w stałej temp. 15 ̊C. Wreszcie, ukoronowaniem procesu produkcji jest filtracja przez drogocenne zwoje złotych nici, od których Stoli® Gold wzięła swoją charakterystyczną nazwę.

NOS: Elegancka, świeża i skoncentrowana. Początkowo nuta wanilii prowadzi do anyżu. Później zapach otwiera się subtelną przyprawą, a następnie świeżo upieczonym chlebem i lekkimi, świeżymi cytrusami.

USTA: Elegancka i delikatna. Lekko kremowa i słodka. Z czasem pojawiający się świeży chleb i głębsze nuty zbożowe. Wszystkiemu towarzyszy soczysty, świeży cytrus i lekko soczysta konsystencja.

FINISZ: Subtelna słodycz i kremowy anyż.

Nagrody:

Złoto podczas Beverage Testing Institute Awards w 2010 i 2015

Złoto w konkursie The Vodka Masters organizowanym przez Spirits Business w 2010

UŻYJ PROSTEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO (*- pola wymagane)

Administratorem Twoich danych jest Cerville Investments Sp. z o.o. (WIĘCEJ O DANYCH OSOBOWYCH)

Dane kontaktowe

CERVILLE INVESTMENTS Sp. z o.o.

ul. Czerniowiecka 2B
02-705 Warszawa

NIP: 108 001 66 98

BIURO HANDLOWE

tel. (22) 428 20 11

KANAŁ NOWOCZESNY

Elżbieta Danielewska

tel. 603 979 605

KLIENCI HORECA

Tomasz Józefik

tel. 601 827 913

KLIENCI KORPORACYJNI

Marcin Uściłowski

tel. 728 445 262