Cerville powstało z miłości i pasji do wina. Z czasem to zamiłowanie rozszerzyło się również o fascynację światem alkoholi mocnych. Cerville jest importerem win jakościowych w Polsce z blisko 800 wyselekcjonowanymi etykietami z całego świata oraz 100 etykietami alkoholi mocnych, których oryginalność i kraftowy charakter są wizytówką firmy.  

Cerville zaufały najlepsze bary, restauracje i hotele w Polsce, a także sklepy specjalistyczne oraz firmy w oparciu o współpracę z najlepszymi specjalistami, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie szyją Klientom ofertę na miarę.  

Obecność firmy została zauważona na wielu liczących się na rynku wydarzeniach branżowych i Festiwalach, umożliwiając dotarcie do jak najszerszego grona pasjonatów świata alkoholi mocnych, które w dużej mierze pochodzą od rzemieślniczych producentów, powstałe z pasji i lat tradycji. 

Jednym z pierwszych producentów, który pojawił się w portfolio Cerville była włoska destylarnia Lazzaroni ze swoim Amaretto wytwarzanym od 1851 r. na oryginalnej recepturze poprzez infuzję słynnych ciasteczek Amaretti z Saronno. W 2017 r. Cerville zadebiutowało na rynku z nową marką wódki z Syberii – Taiga Shtof. W ofercie firmy znajdują się też doskonałe armaniaki z Chateau du Tariquet jak i koniaki z domu Hardy współpracującego z firmą Lalique. Nie można też nie wspomnieć o irlandzkiej, wielokrotnie nagradzanej whiskey i gin Glendalough, jak też o japońskich whisky Hatozaki. 

UŻYJ PROSTEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO (*- pola wymagane)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cerville Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-705) przy ul. Czerniowieckiej 2B. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/ Pana zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Dane kontaktowe

CERVILLE INVESTMENTS Sp. z o.o.

ul. Czerniowiecka 2B
02-705 Warszawa

NIP: 108 001 66 98

BIURO HANDLOWE

tel. (22) 428 20 11

KANAŁ NOWOCZESNY

Elżbieta Danielewska

tel. 603 979 605

KLIENCI HORECA

Tomasz Józefik

tel. 601 827 913

KLIENCI KORPORACYJNI

Marcin Uściłowski

tel. 728 445 262