Whisky Torabhaig Malt Cnoc Na Moine 0,7 GIFT BOX

Kod :

Whisky Torabhaig Malt Cnoc Na Moine 0,7 GIFT BOX

300,00 zł
243,90 zł
Brutto
Dowiedz się więcej
Kraj
Szkocja
Pojemność
do 0.75 l
Rodzaj alkoholu
Whisky
Klasa alkoholu
Single malt
Zawartość alkoholu
46%

Długo wyczekiwane trzecie wydanie z serii Torabhaig Legacy. Zainspirowana spektakularnie surowym wybrzeżem, na którym znajduje się nasza destylarnia na wyspie Skye. Ujarzmiamy mocno torfowe ziarna, aby stworzyć elegancko surowy dram.  Równoważy moc z wyrafinowaniem, aby podkreślić kwiatowy, pachnący charakter naszej whisky. Cnoc Na Moine dojrzewa w beczkach po Bourbonie, amerykańskim dębie po Oloroso i Pedro Ximenez. Beczki po sherry w tym nowym wydaniu nadają słodszy, bogatszy smak i ciemniejszy kolor. Nazwa Cnoc Na Moine tłumaczy się jako "wzgórze torfu" i geograficznie znajduje się w Knoydart, które można zobaczyć po drugiej stronie Sound of Sleat z destylarni. Niefiltrowana na zimno i niebarwiona karmelem.

ZAPACH: Lekko stonowany torfowy dym z nutami skórki pomarańczowej, pikantnych owoców i zapachu gasnącego żaru. Odrobina waniliowej słodyczy i świeżo ścięty dąb.
SMAK: Torf powraca na podniebienie z nutą BBQ, zanim alkohol wniesie trochę pieprzu, lekką balsamiczną kwasowość oraz więcej słodyczy i delikatnych przypraw. Pachnące akcenty cedru i skóry, z beczkami po sherry dodającymi głębi.
FINISZ: Wpływy sherry są wspaniałym lekkim akcentem, ukazującym się w harmonijnej równowadze ze zintegrowaną torfowo-korzenną strukturą Torabhaig.

UŻYJ PROSTEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO (*- pola wymagane)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cerville Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-705) przy ul. Czerniowieckiej 2B. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Pani/ Pana zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Dane kontaktowe

CERVILLE INVESTMENTS Sp. z o.o.

ul. Czerniowiecka 2B
02-705 Warszawa

NIP: 108 001 66 98

BIURO HANDLOWE

tel. (22) 428 20 11

KANAŁ NOWOCZESNY

Grzegorz Jach

tel. 502 675 940

KLIENCI HORECA

Tomasz Józefik

tel. 601 827 913

KLIENCI KORPORACYJNI

Marcin Uściłowski

tel. 728 445 262